In dit artikel vind je de stappen die je moet volgen om alarm e-mails te kunnen verzenden tijdens alarmgebeurtenissen.
Stap 1: Instellen e-mailservice
- Controleer voordat je de volgende instellingen voor de e-mailconfiguratie toepast of het te gebruiken e-mailaccount is ingesteld voor SMTP-instellingen. Haal de SMPT-serverinstellingen, SMPT-poortinstellingen op en documenteer de TLS-informatie.
Veel gebruikte e-mailprovider-instellingen zijn:
Service Provider
SMTP server
Transport Layer Security Type
SMTP Port
Gmail
smtp.gmail.com
SSL
465
StartTLS
587
Hotmail
smtp.live.com
SSL
465
Outlook.com
smtp.live.com
StartTLS
587
Yahoo Mail
smtp.mail.yahoo.com
SSL
465
Of kijk op Foscam.com. - Nadat je bent ingelogd op de startpagina ga je in de Foscam VMS naar Instellingen -> Netwerk -> E-mailinstellingen
- Voer de juiste gegevens in voor afzender, ontvanger, SMTP-server, SMTP-poort, TLS, SMTP-gebruikersnaam (zelfde als afzender), SMTP-wachtwoord en e-mailadres afzender
- Als dit gereed is, klik je eerst op Opslaan om de wijzigingen in de configuratie op te slaan vóórdat je op Test klikt
Stap 2: Instellen bewegingsdetectie
In VMS: Klik op Detector => Bewegingsdetectie/Motion detection. Stel het detectiegebied in, de gevoeligheid en triggerinterval en zet schema aan.